יזמים שזקוקים למודל ראשון לכל צורך שהוא ניצבים בפני אתגר מורכב: מצד אחד הרצון במוצר באיכות גבוהה ובהתאם כזה שמייצר את הרושם הרצוי, ומצד שני השאיפה לצמצם ככל האפשר את ההוצאה הכספית בשלב הראשוני של פיתוח הרעיון. עם חברת 4MODEL אפשר לסמן V על שתי המטרות הנ"ל, ובנוסף ליהנות משירות קשוב ומועיל להפליא.

שירותי החברה מתאימים גם לסטודנטים לעיצוב תעשייתי ולהנדסת מכונות וגם לחברות גדולות שמעוניינות במודל הנדסי בכמות קטנה או בבודדים, באיכות ללא פשרות ועל בסיס טכנולוגיות מתקדמות.

מהנדס מכונות מוסמך עם ניסיון של יותר מעשור בתחום

חברת 4MODEL הוקמה על-ידי און גולן במטרה לספק מענה לצורך בייצור מודל הנדסי גם בכמויות קטנות ואפילו של פריט בודד. גולן הוא בוגר הפקולטה להנדסה במכללת אפקה, חבר בלשכת המהנדסים ובעל ניסיון רחב היקף בכל הנוגע לתכנון הנדסי, עיצוב מוצרים, אנליזות רלוונטיות, אלקטרוניקה ועוד. בנוסף מספק גולן ייעוץ הנדסי לגופים שונים בארץ, כולל חברות גדולות ומוכרות.

הניסיון הרב שצבר און גולן והבקיאות המקצועית שלו באים לידי ביטוי גם בשירותים של 4MODEL ליזמים בראשית הדרך וללקוחות האחרים – כולל סיוע בהכנת קבצי הייצור.

ציוד משוכלל וייצור מוקפד במיוחד

הפרויקטים השונים שמבצעת חברת 4MODEL מוצאים לפועל בקבוצת מפעלים חדישים במחוז דונגגוואן שבסין. מפעלים אלה מנוהלים על-ידי צוות הנדסה מיומן מאוד, ונעשה בהם שימוש במיטב הטכנולוגיות המתקדמות על-מנת לספק תוצאות ברמה גבוהה באמת – תוצאות שעונות על כל הציפיות, ובמחיר אטרקטיבי.

בין השאר מיושמים הפרויקטים השונים בעזרת מכונות שכוללות 6 צירי תנועה כך שניתן לבצע באמצעותן מגוון רחב מאוד של פעולות, וכן שלל חומרי גלם לעיבוד שבבי. במפעלים ישנה גם מערכת בקרת איכות קפדנית שמספקת ללקוחות דוחות מפורטים.

מגוון שירותים בהתאמה מדויקת לכל צורך

שירותי החברה כוללים עיבוד שבבי CNC ברמות הדיוק הגבוהות ביותר האפשריות, כיפוף פחים באמצעות לייזר כולל בגודל של ננו מטרים ועם ציפויים העומדים בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר, זיווד וכאמור ייצור אב טיפוס ומודלים בתחומים שונים, כולל על בסיס הדפסה במדפסות 3D בהתאם לתוכניות מפורטות.

את כל השירותים הנ"ל מספקת חברת 4MODEL מתוך תחושת אחריות והבנה לחשיבות היישום המדויק של כל התוכניות והביצוע המוקפד – כדי שהמודל יהיה המרשים ביותר האפשרי. השילוב בין האיכות הגבוהה לבין המחירים הנמוכים מייצר יחס עלות תועלת אופטימלי, ובסיס להצלחה עתידית אמיתית.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here