אמינות המשפצים היא חברה שמבצעת את כל סוגי השיפוצים והתיקונים, כולל המורכבים ביותר, במקצועיות, בזריזות, במחירים הוגנים והכי חשוב, באמינות ללא פשרות. את החברה מוביל יעקוב גולן, קבלן בעל ניסיון של קרוב ל-30 שנה בתחום השיפוצים, וביחד איתו פועל צוות מקצועי ומחויב למתן השירות הטוב ביותר האפשרי.

כל שירותי השיפוץ תחת קורת גג אחת

אמינות המשפצים מבצעת ברמה גבוהה במיוחד את כל סוגי העבודות, ובפרט עבודות אינסטלציה, ריצוף, צביעה, חשמל וחיפויים.

לצורך ביצוע עבודות אינסטלציה נעזרים העובדים של החברה בציוד משוכלל וכמו כן בניסיון הרב שלהם, כדי לדעת מהי הפעולה הנכונה ביותר בכל מצב. בנוסף כל המלצה ניתנת על בסיס יושרה מלאה, גם כשלמשל כדאי לתקן צנרת ישנה וגם כשעדיף להחליף אותה.

מקסימום שינוי במינימום זמן

עבודות שיפוצים נתפשות במקרים רבים כמקור לבלגן, לכלוך, פגיעה מתמשכת בשגרת החיים ובעיות נוספות. למעשה יש לא מעט בתים שכבר התיישנו ולא מספקים לבעליהם נחת אמיתית, ובכל זאת הרתיעה מהשיפוץ מונעת שינוי לטובה.

עם אמינות המשפצים אפשר לצאת לדרך בלב שקט לגמרי: לכל פרויקט מוקצה צוות מקצועי שכולל את מספר העובדים הדרוש כדי להשלים את העבודות בזמן קצר ככל האפשר. התכנון המדויק של השיפוץ תורם גם הוא לקיצור משך העבודות, ובזכות הניסיון וההקפדה על עבודה מסודרת ומדויקת אין טעויות שמעכבות את השלמת הפרויקט שלא לצורך.

חומרים מתקדמים

עוד דגש חשוב בכל פרויקט שאותו מובילה חברת אמינות המשפצים הוא שימוש בחומרי הגלם המובחרים והמתאימים ביותר לכל משימה. כך למשל במסגרת שיפוץ חדרי אמבטיה תותקן צנרת SP או פקסגול מתקדמת שתעמוד בעומסים הקיימים ותמלא את ייעודה במשך שנים רבות. אם הפרויקט כולל צביעה של קירות, פנימיים או חיצוניים, הצבעים יהיו של החברות המובילות בתחום וכך גם בחירת החיפויים ושאר המרכיבים הדרושים לשיפוץ.

בזכות הניסיון הרב של יעקוב גולן, כאמור כ-3 עשורים, וההיכרות המעולה שלו עם כל הספקים הרלוונטיים בתחום, יכולה החברה לרכוש את כל חומרי הגלם הנחוצים במחירים אטרקטיביים – ובהתאם לספק הצעות מחיר משתלמות גם לשיפוצים נרחבים במיוחד.

קשב מלא לכל הלקוחות

על-מנת להבטיח תוצאות מרשימות וגם תהליך ללא תקלות וקשיים מיותרים, וגם לקיים את ההבטחה, נדרש קשב מלא לכל לקוח ולכל לקוחה. זהו עוד אחד מהמרכיבים בהתנהלות של חברת אמינות המשפצים, כשבזכות הניסיון בתחום יש לעובדים ובראשם יעקוב גולן את היכולת לזהות במדויק כל צורך וכל רצון, גם אם בעלי הדירה בעצמם לא מצליחים לנסח אותו בבירור. התוצאה: שיפוץ שמייצר שינוי משמעותי לטובה, גם פרקטית וגם אסתטית, ובית שנראה בדיוק כפי שהאנשים שחיים בו רוצים.

לאתר החברה: https://ameshapzim.com

טלפון: 050-336505

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here